בניה ירוקה

 Greensite בניהולו של עופר ניסים, מתמחה בייעוץ, ליווי והתעדה של פרויקטים בתחום הבנייה הירוקה על פי תקן 5281 בפיקוח מכון התקנים. ניסיון רב השנים אותו צברה החברה, לצד עיסוק בתחומים משלימים מקנים לה מוניטין רב בקרב לקוחותיה ומאפשרים לה להעניק את הפתרון הטוב ביותר.

בנייה ירוקה מוגדרת כבנייה ידידותית ובריאה לסביבה, ועל כן המגמה בעולם ובישראל בפרט היא להרחיב ולהשריש את נושא הבנייה הירוקה, בהתאם לתקנים ולדרישות הלקוח. בנייה ירוקה מאגדת בתוכה יתרונות מהותיים, בין היתר חיסכון משמעותי באנרגיה, הורדת עלויות הבנייה לאורך זמן ובתחזוקת המבנה בכלל, שיפור באיכות החיים לצד שיפור מהותי באיכויות המבנה, קידום סביבת המגורים בראיה ההוליסטית והעלאת ערך הנכס. בנייה ירוקה תקפה במבני מגורים, משרדים,מבני תיירות,מבני ציבור והתקהלות, מתקני בריאות, חינוך וקמפוסים.

שרותי החברה

עופר ניסים מעניק ייעוץ, ליווי והתעדה לפרויקטים בתחום הבנייה הירוקה משלב הייעוץ, דרך בניית אסטרטגיית הניקוד, שילוב יועצים מקצועיים וכלה בקבלת תקן 5281 לבנייה ירוקה בדרגה הנדרשת בתום הפרויקט.

 • ביצוע סקר היסטורי/סביבתי טרם הפרויקט ובניית אסטרטגיה מתאימה לצבירת ניקוד ירוק.
 • ניהול וליווי הפרויקט תוך התעדת התהליכים, רישום ומעקב אל מול הגופים המפקחים.
 • מציאת אסטרטגיות חלופיות לבניינים קיימים ושילוב אלמנטים סביבתיים בפרויקטים.

שרותי החברה מוענקים ליזמים, אנשים פרטיים, מפעלים, ארגונים, חברות ורשויות. במהלכם מבצעת החברה את הכנת המסמכים, הניתוח וההערכה הסביבתית, לרבות סקרי פליטות אוויר ומזהמים, קרינה, חומרים מסוכנים, תיאום שימושי קרקע, ניטור מזהמים (אוויר, קרקע ומים), שפכים, שיקום ועוד.

לחברת Greensite היכולת להעניק ייעוץ מקצועי ואיכותי, בזווית רחבה, להשלמת העבודה על הצד המקצועי ביותר. ניסיון רב השנים, ההשכלה וההסמכה בה מחזיק עופר ניסים, הם המאפשרים לו להעניק שירות מקצועי ואיכותי.הקו המנחה את עופר ניסים במהלך עבודתו, נשען על מקצועיות, אמינות ומחיר הוגן ומשתלם.

חזון החברה מושתת על הצורך להוביל את לקוחות החברה ליעול תהליכי הבנייה הירוקה, תוך פיתוח דיאלוג לביסוס הצרכים, המטרות והיעדים באופן המהיר, המקצועי והיעיל ביותר.

למידע נוסף צור קשר

 

 

 

052-361-5392 טלפקס 09-7418394

צרו קשר

המלצות

 • עדי לייטמן - מחלקת הבטחון - אוניברסיטת ת"א
  אחת הסיבות שהגעתי לקורס הזה היא השמועה על האדם והכיף ללמוד איתו וממנו ואכן לא התאכזבתי. עופר העביר את החומר בצורה מעוררת עניין.
 • יגאל קדוסי - אוניברסיטת ת"א
  מהר מאוד הגיע לסיום קורס בטיחות וביטחון, שהועבר ע"י מר עופר ניסים. באופן אישי הקורס תרם לי המון, אני חש שיש לעופר עוד המון ידע להעביר, הקורס עזר לנו להכיר את דרך החשיבה של ארגוני הטרור, לזהות סוגי טרור, שינויים אידאולוגיים והתמודדות עם התופעה.
 • מור מלאך -אסרף - ארגון העובדים -עיריית תל אביב- יפו
  סיום קורס היסטוריה של המזרח התיכון בירושלים, סיור מהנה וחווייתי עם המרצה היחיד והמיוחד עופר ניסים שהעביר אותו בידע ובמקצועיות מופלאה. תודה כמובן לארגון העובדים ולצוות המשרד על ההתגייסות להוצאת סיור זה לפועל, נהנינו מאוד.

בין לקוחותינו

עופר ניסים: 052-3615392 | טלפקס: 09-7418394 | רחוב התחיה 3, הוד השרון | מיקוד 4528903 | ofer@greensite.co.il